O firmie

Trucker Sp. Z o.o. Sp.k. z siedzibą w Kościerzynie, jest doświadczoną i rzetelną firmą, która trafia w potrzeby swoich klientów. Jesteśmy ambitnym i doświadczonym zespołem specjalistów, którzy poprzez swoje zaangażowanie i profesjonalizm potrafią sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Od wielu lat jesteśmy przewoźnikiem kontraktowym co z definicji oznacza, iż jesteśmy przewoźnikiem wynajętym do obsługi załadowcy, którym najczęściej jest operator logistyczny lub spedycja. Dzięki tym cechom stale poszerzamy grono zadowolonych klientów od najmniejszych do największych firm, spedycji oraz operatorów logistycznych uznanych na świecie i w Europie.

Główną domeną oraz kierunkiem rozwoju naszej firmy jest usługa holowania naczep, co oznacza stałe, regularne zlecenia na przewóz jednostek transportowych. Jest to transport dedykowany , oparty na zakontraktowaniu ciągnika siodłowegoze specjalnie wyszkoloną załogą w celu wykonania określonego zadania najczęściej na czas nieokreślony. Zarówno nasi klienci i podwykonawcy mogą liczyć na pełen profesjonalizm ze strony naszych pracowników oraz indywidualne podejście do każdego realizowanego przewozu.

Aby umożliwić rozwój naszym kontrahentom nie przestajemy się rozwijać. Misją naszą jest przygotowanie Państwu oferty bądź rozwiązania, precyzyjnie dopasowanego do aktualnych potrzeb. W związku z tym, dysponujemy nowoczesnym taborem, dostosowanym do przewozu naczep standard, mega, walking floor oraz chłodni. Organizujemy również przewozy ładunków ekspresowych, całopojazdowych, drobnicowych oraz ADR.

Naszą działalność opieramy na współpracy z doświadczonymi, rzetelnymi operatorami logistycznymi z całej Europy jak i również z klientami bezpośrednimi. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług, dobry przepływ informacji oraz dopilnowanie wszelkich formalności związanych z transportem. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, z przyjemnością przedstawimy swoją ofertę drogą telefoniczną, mailową bądź na bezpośrednim spotkaniu.


Adres

   Trucker Sp. Z o.o. Sp.k.

83-400 Kościerzyna, Polska

ul. Staszica 13 (II piętro)

  (+48) 512 582 325

  trucker@trucker.info.pl

  Pon-Pią: 9:00 - 18:00

        NIP: 5911693849

        REGON: 221758645

        KRS: 0000587380

Wspieramy

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.